
„Sretni smo zbog nastavka izvrsne suradnje s hotelom Martinis Marchi. Ove sezone, u sklopu hotela otvorili smo pop up store za sve zaljubljenike u modu, dok ćemo 6.8. na Martinis Marchi summer partyju održati reviju. Izvrstan način za spojiti ugodno s korisnim, radujemo se reakcijama gostiju i dobrom partyju“, najavili su dizajneri.

Revija mladog modnog dvojca održat će se u sklopu Brazilian night večeri koji se odvija u Martinis Marchi od 06. do 08. kolovoza, koji su svojevrsna najava nadolazećih Olimpijskih igara u Brazilu. U predivnoj mediteranskom ambijentu probrani gosti uživat će u jedinstvenoj kombinaciji tradicije, ljepote, glazbe, energične zabave i izvrsne mode.

Subota je rezervirana za zanimljivu umjetničku izložbu te reviju, a dizajneri su ujedno i na raspolaganju za modne savjete. Posebna poslastica sprema se i za sve ljubitelje dobre hrane i pića – osvježavajući kokteli i kulinarski performance zadovoljit će i najstrože nepce. Odlični sastojci za ljetne večeri za pamćenje!
Foto: PR, Klisab
