Dvije prijateljice, kolegice s modnih pista, Petra Bianco i Nadja Božić, ostvarile su izvrsnu modnu suradnju. Dok je Petra Bianco modnu karijeru zamijenila yogom i vođenjem Pink Elephant Yoga Housea zajedno sa suprugom Marcom, Nadja je posvećena DJ karijeri i store manager je u bon tonu, suvremenom butiku, posvećenom modi i glazbi.
U atmosferičnoj kampanji radnog naziva Californian dreaming Petra je ulozi modela dok je Nadja ovoga puta stala iza kamere u ulozi fotografa. Vruće ljetno popodne na Šalati bilo je izvrsna vizulana kulisa i inspiracija za modnu igru gdje su se kombinacije i stylinzi slagali sami po sebi, bez puno razmišljanja, bez stilista, bez make-upa, bez dodatnog svijetla. Na fotografijama su najnoviji komadi ovosezonskih kolekcija iz bon ton ponude, uključujući odlične Zoe Karssen majice i sweatshirte s natpisima, BLK DNM bijele traperice i savršena rock’n’roll kožna jakna, te kratke aprikot i žute kratke hlače Marine Hoermanseder.
Modna kampanja donosi atmosferu istovremeno dosadnog i divljeg ljeta u gradu, vrućinu gradskog asflata, kontraste boja te naposljetku budi žudnju za morem i odmorom. Ljetnje sanjarenje u gradu nikada nije izgledalo tako dobro, kao toga popodneva na ŠRC Šalata, čijoj se dobrodošlici bon ton zahvaljuje.
Foto: Nadja Božić
Model: Petra Bianco
Model: Petra Bianco