
Nakon što je sa svojim suprugom Jamesom Rightonom, frontmenom grupe Klaxons, obišla većinu ljetnih glazbenih festivala, pa tako i onaj u Hvaru, Keira Knightley vratila se u Veliku Britaniju, gdje trenutno provodi svoje slobodne trenutke. Zvijezda filma ‘Begin Again’ tako je snimljena u društvu prijatelja pred mondenim restoranom Quo Vadis u londonskoj četvrti SoHo, gdje je pristigla u neodoljivoj odjevnoj kombinaciji ljetnog prizvuka.
Za ležernu večeru, hollywoodska je glumica odabrala prelijepu cvjetnu haljinu britanskog modnog branda Erdem, koja je zahvaljujući transparentnim panelima djelovala kao trendy kombinacija crop topa i raskošne midi suknje. Prelijepi cvjetni uzorak u pastelnim bojama upotpunjen je metalik zlatnim sandalama i malom prošivenom torbicom kuće Chanel. Kako vam se sviđa ovo ljetno izdanje Keire Knightley?
H.B.
photo: Splash
